Wciąż brakuje ponad 57 tysięcy złotych na operację 2-letniego Wojtusia Zakrzewskiego z Bożejowic. Chłopiec cierpi na zagrażającą jego życiu wadę serca. Do pomocy przy zbiórce włączyli się mieszkańcy Trzebienia, którzy zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli 18 września do Domu Ludowego „Jarzębina”.

Blisko 93 tysiące złotych – to koszt operacji, która pomoże Wojtkowi odzyskać zdrowie i pozwoli cieszyć się normalnym życiem. Wielu ludzi wspomogło zbiórkę, ale to zaledwie 60% potrzebnej kwoty.

Dlatego przy współpracy z fundacją „Cor Infantis” zorganizowany zostanie koncert zespołu BOJAGAMA, połączony z licytacją oraz loterią fantową. Natomiast Koło Gospodyń Wiejskich z Trzebienia zadba o słodki akcent wieczoru, uruchamiając kawiarenkę z domowym ciastem, kawą i herbatą.

Organizatorami koncertu jest Dom Ludowy „Jarzębina” w Trzebieniu, który wspierają Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie, Sołtys wsi Trzebień, Koło Gospodyń Wiejskich Trzebień, Ochotnicza Straż Pożarna Trzebień, Stowarzyszenie Trzebień, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Durda”, Fundacja Pro Futuris i inni.

Startujemy o godz. 19.00, a cały dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przekazany na leczenie chłopca. Liczy się każda złotówka, dlatego apelujemy o otwarcie serc i… portfeli.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

plakat koncert charytatywny.jpeg