25.08.2025 mianowanie nauczycieli-13.jpeg

 

Spotkanie pasji z wytrwałością daje nam awans!

Aż 9 wspaniałych pedagożek, 25 sierpnia, zostało docenione tym wyróżnieniem – dostając awans na stopień nauczyciela mianowanego. Wśród nich znalazły się: Justyna Kiepura, Magdalena Kędzierska, Justyna Mandżak, Małgorzata Gil, Aleksandra Bogusz, Dorota Kaczmarek, Katarzyna Wołoszyn, Roksana Miżdal i Paulina Żabska.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje i bardzo dziękujemy za codzienną ciężką pracę z naszymi dziećmi!