Od dziś odbierać można bezpłatne wejściówki na koncert ANIP „Mladost” – Banja Luka – Republika Serbska – Bośnia i Hercegowina, czyli Gwiazdy tegorocznego Festiwalu Kultury Południa Europy – Festy Bośniackiej – Bolesławice 2024.

Tegoroczną Festę, która odbędzie się w Bolesławicach 26 maja, tradycyjnie już poprzedzą inne wydarzenia kulturalne. Jednym z nich będzie piątkowy (24 maja) koncert, który odbędzie się w bolesławieckim Teatrze Starym. Na scenie, poza ANIP „Mladost” zaprezentują się GKUD Pronija oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej. Początek o godz. 18.00.

Ze względu na ograniczenia ilości miejsc obowiązują wejściówki. Można je odebrać bezpłatnie w Urzędzie Gminy Bolesławiec (ul. Teatralna 1A) w sekretariacie (I piętro).

Tych z Państwa, którzy nie będą mieli okazji obejrzeć występu w Teatrze Starym, zapraszamy tego samego dnia na Taneczne spotkania z folklorem do Kruszyna (Ogrody Hotelu Europa, godz. 21.00) oraz na Festiwal Kultury Południa Europy – Festę Bośniacką do Bolesławic (26 maja).

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzeń, organizowanych pod hasłem Święto Ziemi Bolesławieckiej.

Karolina Kojder

Plakat - Święto Ziemi Bolesławieckiej 2024 r.jpeg