21 marca przywitaliśmy wiosnę. W ten wyjątkowy dzień szkolny korytarz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trzebieniu zamienił się w muzyczną scenę, na której uczniowie klas IV-VIII wcielili się w postacie znanych, lubianych wykonawców i tym samym mogli poczuć się przez chwilę jak gwiazdy estrady.

Pojawili się tacy artyści jak Shakira, Oceana, Lady Gaga, Britney Spears, Ricky Martin, Justin Biber, J.Y.Park oraz zespoły Aqva, Queen, Rednex, Bony M. Nie zabrakło na festiwalu polskich wykonawców. Mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Chylińską, Marylę Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka oraz zespół Ich Troje.

Wiemy już z kilkuletniego doświadczenia, że dzieci uwielbiają takie koncerty.

Wszyscy byli wspaniali i niesamowici. Te stroje (dbałość o każdy szczegół), ta charakteryzacja (a kto to jest?), te układy choreograficzne (cóż za pomysłowość), ten niezapomniany uśmiech na twarzy (znak dobrej zabawy).

Publiczność wspierała swoje koleżanki i swoich kolegów, świetnie się przy tym bawiąc. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaprezentowanie swoich estradowych umiejętności.

Warto dodać, że gościły w naszej szkole ubiegłoroczne absolwentki: Julia Bachusz, Amelia Cawrycz i Emilia Dębkowska. Dostarczyły nam wielu niezapomnianych emocji. Zapraszamy za rok.

Gorące podziękowania należą się pani Dorocie Skoczylas, która przygotowała dla nas fotograficzną relację z tego wydarzenia. Patrząc na tak niezwykłe zdjęcia , możemy być pewni, że zabawa była fantastyczna.

Sylwia Dopierała