2 lutego Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bożejowicach zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przed  publicznością zgromadzoną na sali gimnastycznej. Głównymi odbiorcami przedstawienia byli Dziadkowie, Pani Dyrektor - Alicja Krawczyk oraz Zastępca Wójta - Roman Jaworski.

Mali artyści długo przygotowywali się pod okiem swoich nauczycielek p. Sylwii Bachusz, p. Joanny Momot i p. Natalii Polilejko. W przygotowania włożyli ogrom pracy, serca i miłości, bo przecież odbiorcami sztuki będą babcia i dziadek. Można by rzec, że jedne z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka.  To babcia i dziadek „czas nam ciągle umilają, zawsze dla nas niespodzianek wiele mają, bo rodzice cały dzień spędzają w pracy, babcia, dziadek za to zawsze mają czas”. Babcia gotuje najlepsze zupki, piecze najpyszniejsze ciasta i rogaliki. Dziadek natomiast naprawi wszystko co małe rączki zepsują, zawsze ma  ukryte cukierki i częstuje nimi wtedy, kiedy nikt nie widzi.

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych i chyba najhuczniej  obchodzonych świąt w przedszkolu. Dzieci najlepiej jak potrafiły zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne, wyrażając  w ten sposób swoją miłość, szacunek i wdzięczność. Obdarowały swoich dziadków samodzielnie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek, o który zatroszczyli się rodzice, za co serdecznie dziękujemy.

Natalia Polilejko