Dzyń, dzyń, dzyń… dzwonią dzwonki sań… Słyszycie? Czujecie już atmosferę świąt? Jeśli jeszcze nie to zapewniamy, że poczuć ją będziecie mogli na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kruszynie.

10 grudnia na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kruszynie będzie na Państwa czekać wielu wystawców, między innymi swojskich wyrobów - tak do jedzenia, jak i do picia. Nie zabraknie pięknych ozdób świątecznych, bombek choinkowych, a także przeróżnych stroików. Tego dnia będzie można się zaopatrzyć w żywą choinkę, świąteczną pościel, czapkę czy rękawiczki.

Nawet Św. Mikołaj mimo ogromnie napiętego kalendarza zapewnił nas o swojej obecności. Liczy, że tego dnia spotka się w Kruszynie ze swoimi pomocnikami na paradzie. Najmłodsi będą mieli też okazję swoją energię powozić na świątecznej karuzeli, a tych, którym zrobi się zimno, poczęstujemy ciepłym kakao.      

Pierwszych 300 osób rozgrzeje gratisowy barszczyk, który będzie można pić, zasłuchując się w melodię  pięknych kolęd, prezentowanych przez muzyków na scenie. Podczas Jarmarku odbędzie się także wręczenie nagród w konkursach na najpiękniejszą ozdobę choinkową i rymowanki o Mikołaju.    

Bądźcie tego dnia z nami – startujemy od godz. 14.00.

Beata Widera