Za nami mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W sobotę, 11 kwietnia, w Oleśnicy do rywalizacji stanęli najlepsi biegacze z całego Dolnego Śląska.

Szkołę Podstawową w Brzeźniku reprezentowali Julia Kondraciuk, Wiktoria Galek, Kamil Skiba i Piotr Skiba. Jesteśmy dumni, że uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej w Brzeźniku Piotr Skiba zajął IV miejsce w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - 1000 m chłopców klas III - IV na 171 uczestników.

Warto zaznaczyć pozostałe miejsca, które zdobyli nasi uczniowie. Kamil Skiba zajął 8 miejsce w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych  - 2000 m chłopców klas V - VI na 159 uczestników; Julia Kondraciuk - zajęła 78 miejsce w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - 1000 m dziewcząt klas III - IV na 171 uczestników; Wiktoria Galek - zajęła 104 miejsce w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - 1000 m dziewcząt klas III - IV na 171 uczestników.

Opiekunem uczniów  jest nauczyciel wychowania fizycznego - Pan Grzegorz Szylin. Życzymy dalszych sukcesów!

Krystyna Misiewicz

fot. MojaOleśnica.pl