Już we wtorek, 25 lipca, o godzinie 12:00 ruszają zapisy do udziału w V Rajdzie Rowerowym w Gminie Bolesławiec. Ilość uczestników biorących udział w rajdzie ograniczona jest do 200 osób. Zapisy jak co roku odbywać się będą drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu datasport.pl do 16 sierpnia 2023 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się w niedzielę 17 września. Start, jak i Meta zlokalizowane są na placu przed Domem Ludowym w Bożejowicach. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 14:00. Trasa, która liczy ok. 26 km przebiega po drogach publicznych i wiedzie m.in. przez Otok, Kraszowice, Suszki, Stare Jaroszowice, Łaziska oraz Bolesławiec

Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 10 lat. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową koszulkę. Z tego powodu prosimy o podanie odpowiedniego rozmiaru w trakcie zapisów.

Krzysztof Mosiądz

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8294?dark=0

Regulamin [PDFREGULAMIN V Rajdu Rowerowego w Gminie Bolesławiec.pdf (480,80KB)]

Trasa Rajdu [JPEGTrasa Rajdu Rowerowego 2023.jpeg (32,57MB)]