W imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Prezesa Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o. oraz Prezydenta Bolesławca serdecznie zapraszam do udziału w Dolnośląskim śniadaniu biznesowym dla MŚP, które odbędzie się w piątek 24.03.2023 r. o godz. 09:00 w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki, pl. Piłsudskiego 1C w Bolesławcu.
 
Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu bolesławieckiego, którzy chcą dowiedzieć się więcej o istniejących obecnie możliwościach wsparcia oraz porozmawiać z przedstawicielami Zarządu Województwa i dolnośląskich instytucji otoczenia biznesu o bieżących tematach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w naszym regionie.
 
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną:  

  • oferta wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów,
  • możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027, 
  • oferta nowego inkubatora przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG, 
  • kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców. 

Po prezentacjach przewidziana jest dyskusja, możliwość zadawania pytań oraz poczęstunek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Proszę o potwierdzenie obecności do 23.03.2023 r. na adres  (w treści wiadomości proszę wskazać liczbę uczestników oraz zaznaczyć, że dotyczy spotkania w Bolesławcu).

 

Bartłomiej Matura / Dyrektor Wydziału ds. Aglomeracji