Dzień Kobiet to doskonała okazja do spotkań w gronie płci pięknej, bo kto zrozumie kobietę lepiej niż druga kobieta. Kierując się tą zasadą panie z Brzeźnika postanowiły uczcić swoje święto we własnym gronie i dlatego już 7 marca spotkałyśmy się w Domu Ludowym w Brzeźniku.

Organizatorami spotkania były panie z Koła Gospodyń w Brzeźniku oraz Rada Sołecka na czele z sołtys - Krystyną Wójtowicz, która rozpoczęła sobotnią uroczystość życząc wszystkim paniom wielu chwil radości w życiu oraz szacunku i zrozumienia ze strony mężczyzn. Oprócz życzeń były również kwiaty, o które zadbali panowie z Rady Sołeckiej w Brzeźniku.

Podczas spotkania nie zabrakło także pysznego poczęstunku, przygotowanego przez Koło Gospodyń. Miałyśmy również okazję posłuchać pięknie zaśpiewanych piosenek przez dziewczynki z Kółka Teatralnego w Brzeźniku: Olę Gortych, Emilkę Kijowską, Julię Jasińską, Julię Jedut oraz Klaudię Dumę.

Dużą dawkę śmiechu oraz dobrej zabawy zapewnił nam kabaret Pani Janiny Kraczkowskiej z Trzebienia. Podczas występu panie Ludwika Oleksiak, Janina Kraczkowska oraz Krystyna Bachusz ani na chwilę nie pozwoliły nam się nudzić wprawiając nas w bardzo dobry humor. Zaprezentowana przez kabaret metamorfoza kobiety pozwoliła paniom spojrzeć na siebie przez krzywe zwierciadło, co sprawiło wiele zabawy. Serdecznie dziękujemy paniom  z kabaretu z Trzebienia  i życzymy wielu sukcesów. Mamy również nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy gościć je w Brzeźniku.

Mariola Łyszczarz