W poniedziałek, 25 lipca, o godzinie 12.00 ruszają zapisy do udziału w IV Rajdzie Rowerowym w Gminie Bolesławiec. Liczba uczestników, biorących udział w Rajdzie, ograniczona jest do 250 osób. Zapisy, jak co roku, odbywać się będą drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu datasport.pl do 16 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się w niedzielę, 18 września. Start, jak i Meta zlokalizowane są na boisku sportowym w Kruszynie przy zbiegu ul. Kasztanowej i Lipowej. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 14.00. Trasa, która liczy ok. 25 km, przebiega po drogach publicznych i wiedzie m.in. przez Kraśnik Górny, Wartę Bolesławiecką, Wartowice, Stare Jaroszowice oraz Łaziska. 

Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 10 lat. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową koszulkę. Z tego powodu prosimy o podanie odpowiedniego rozmiaru w trakcie zapisów.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6986 

Regulamin: http://gokis.boleslawiec.org/download/attachment/6452/regulamin-iv-rajdu-rowerowego-w-gminie-boleslawiec.pdf

Działanie sfinansowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Bolesławiec na lata 2022-2025 – Kampania pt. „Mój czas – mój wybór”. 

Krzysztof Mosiądz

plakat Rajd Rowerowy 2022

Trasa Rajdu - załącznik graficzny nr 1.jpeg