W listopadowy wtorek – 23 listopada uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Bolesławieckiej mieli okazję sprawdzić swoje sportowe możliwości w parku trampolin „Jump Heaven” w Legnicy. 

Pod okiem trenera - Pana Macieja, który jest od kilku lat akrobatą, dzieciaki mogły szaleć w podskokach na skoczniach, wykonywać salta, odbicia, skoki, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności przestrzegania norm i zasad pobytu w parku oraz odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych uczestników zabawy. 

Panie Elżbieta Wcisło i Joanna Jędrzejczyk-Szymańska były dumne ze swoich podopiecznych, którzy podczas zabaw zachowywali się wzorowo i byli chwaleni przez personel parku. Świetną atrakcją było szaleństwo w basenie piankowym, wspinaczki w małpim gaju, trampolinowa gra w kosza, czy też walka sumo w dmuchanych kulach. 

Zabawą i skokom nie mogły się oprzeć również panie, wspólnie ze swoimi wychowankami świetnie się bawiły. Nasza młodzież rywalizowała również na ściance wspinaczkowej, z ich odwagą i determinacją panie nie miały szans. To była wspaniała okazja do integracji uczniów i ich wychowawców oraz nauki zabawy w grupie. 

Zwieńczeniem tak miło spędzonego czasu był wspólny posiłek w uwielbianym przez uczniów McDonaldzie. Zadowolone, odprężone i najedzone brzuszki mogły wrócić do szkoły i swoich obowiązków. 

Joanna Jędrzejczyk-Szymańska