11 Nagród Wójta Gminy Bolesławiec wręczył pracownikom gminnych szkół 14 października Andrzej Dutkowski

To już tradycja, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej władze gminne nagradzają dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników obsługi, związanych z placówkami szkolnymi z terenu naszej Gminy. Nie inaczej było w tym roku. I choć spotkanie miało bardziej kameralny charakter niż dotąd, radość nagrodzonych się nie zmieniła.

Aleksandra Frątczak, Joanna Kolasa, Danuta Sicińska Burzawa, Monika Janek, Małgorzata Hlastawa – Wojtowicz, Renata Buciak, Anna Antoniszyn, Edyta Sienkiewicz, Agnieszka Michalczuk, Grażyna Stępka i Dariusz Wójtowicz to osoby, które w tym roku otrzymały Nagrodę Wójta Gminy Bolesławiec. Gratulacje nagrodzonym przekazał także Przewodniczący Rady Gminy Bolesławiec – Bogusław Uziej, Zastępca Wójta – Roman Jaworski, Sekretarz Gminy – Iwona Przybylska oraz Skarbnik Gminy – Barbara Robak

Dodatkowo była to okazja, by podziękować również dyrektorom gminnych placówek, którzy wkładają ogrom pracy i serca w kierowanie nimi. 

Jak w swoim krótkim wystąpieniu podkreślił Wójt Gminy – Andrzej Dutkowski, docenia on starania nie tylko wyróżnionych, ale wszystkich pracowników szkół – także tych, nie zajmujących się bezpośrednio nauczaniem. Dodał również, że jest to święto wszystkich, związanych z oświatą oraz życzył, by każdy dzień był dla nich źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Karolina Wieczorek