20 września w Przedszkolu Publicznym w Kruszynie odbyło się uroczyste świętowanie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Z tej okazji wychowawcy przygotowali dla wszystkich dzieci wiele atrakcji, m.in.: zabawy muzyczno-ruchowe, tańce, zabawy z balonami, ciekawe konkurencje, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych. Nie zabrakło też pysznego owocowego poczęstunku.

Dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Aby upamiętnić te wspaniałe, pełne wrażeń i pozytywnych emocji chwile, każdy przedszkolak został obdarowany upominkiem w postaci medalu i dyplomu.

Przedszkole, to ważny etap w życiu każdego dziecka – to czas beztroskiej zabawy, a także odkrywania świata, nawiązywania pierwszych przyjaźni, to nauka wzajemnego szacunku i współpracy.

Z Okazji Dnia Przedszkolaka pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie składają wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego, beztroskiego i otoczonego miłością dzieciństwa i aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był radosnym doświadczeniem.

Anna Myślińska