Dom Ludowy "Jarzębina" w Trzebieniu ogłasza konkurs plastyczny pt. "Mój pupil". Dodatkowo prowadzona jest także zbiórka jedzenia oraz innych niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt.

Konkurs plastyczny polega na stworzeniu pracy, przedstawiającej ukochanego zwierzaka. Wykonane mogą być one dowolną techniką, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Gotowe dzieła należy dostarczyć do Domu Ludowego "Jarzębina" do 5 grudnia.

Dodatkowo od 26 listopada do 6 grudnia prowadzona jest zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Potrzebna jest karma dla psów i kotów, ryż, makaron, koce, smycze, obroże czy zabawki. O włączenie się do akcji prosimy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Punktem kulminacyjnym działań na rzecz zwierząt będzie spoptkanie, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 15.00 w Domu Ludowym "Jarzębina". Jego temat to "Zwierzę to nie zabawka - nie kupuj go na prezent!". W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele oraz wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt oraz inni "goście", jak kot, pies, królik, żółw, jaszczurki czy wąż. Wtedy także rozstrzygnięty zostanie także konkurs "Mój pupil".

Więcej informacji uzyskać można u Agnieszki Faltyn - tel. 666963614