Szanowni Mieszkańcy Gminy Bolesławiec!

16 listopada br. po raz kolejny udzieliliście mi  olbrzymiego kredytu zaufania powierzając funkcję wójta na kolejne 4 lata, za co serdecznie dziękuję. 

2889 głosów oddanych na moją kandydaturę to dowód, że zaproponowana przeze mnie w 2010 roku koncepcja zarządzania gminą znalazła w Państwa oczach uznanie i akceptację. Jest to również ogromne zobowiązanie i odpowiedzialność. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść państwa oczekiwań i będę pamiętał, że jestem wójtem wszystkich mieszkańców Gminy Bolesławiec, także tych którzy popierali mojego kontrkandydata.

Dziękuje również za głosy oddane na kandydatów z Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Dutkowskiego. Jednocześnie proszę o to, by aktywność wyborcza nie była jedynym wyrazem waszej działalności obywatelskiej. Wyrażam przekonanie i nadzieję, że będą Państwo brali czynny udział we wszystkich działaniach mających na celu rozwój naszej gminy. Liczę na owocną współpracę z sołectwami, organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami, podmiotami gospodarczymi, a przede wszystkim z nowo wybraną Radą. 

Samorząd tworzymy wszyscy: wójt, radni, mieszkańcy, życzę zatem sobie i Państwu wzajemnego zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu, wytrwałości i zaangażowania w pracy na rzecz rozwoju naszej małej ojczyzny.

Raz jeszcze dziękuję za oddane głosy i wszelkie gesty życzliwości.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Andrzej Dutkowski