Logo Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie, flaga Rzeczpospolitej Polskiej, herb Dolnego Śląska, flaga Unii Europejskiej

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE ON-LINE                           

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców Gminy Bolesławiec  do skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

Podczas indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.               

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej (osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe).

Na konsultacje,  mieszkańców Gminy Bolesławiec zapraszamy

6  maja  2021 r.  w  godz. 10.00-12.00

W celu zgłoszenia się na konsultacje prosimy o przesłanie maila, na adres: do 5 maja 2021 roku. W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line – Bolesławiec”.

W odpowiedzi  uczestnik otrzyma indywidualny link  do rozmowy poprzez Skype/ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania kont na tych platformach. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.

Konsultacje są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy !

Plakat zawierający informację tekstową dotyczącą zaproszenia na konsultacje on-line, z elementami grafiki i nagłówkiem graficznym