Zakończył się Konkurs na Najpiękniej Oświetlony dom/posesję/balkon/okno.

Gratulujemy pomysłów i zaangażowania wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Konkurs był oceniany na dwa sposoby: Pierwszy – internetowy na facebooku, gdzie ilość zebranych reakcji (polubień) wyłonił najpopularniejsze zdjęcia (jeżeli kilka najpopularniejszych zdjęć należy do jednej rodziny, to brane pod uwagę były następne).

W internetowej rozgrywce najwięcej polubień zebrała posesja Józefy Nozdryn-Płotnickiej z Dobrej (214 pkt), następnie Elżbiety Psiuch z Bolesławic (56 pkt) oraz Elżbiety Kurek z Brzeźnika (53 pkt).

Drugi – ocena poprzez oglądnięcie posesji na żywo przez komisję, w której skład weszły: Iwona Przybylska - Sekretarz Gminy Bolesławiec, Karolina Wieczorek – pracownik Urzędu Gminy oraz Beata Widera – pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać:

I miejsce Józefie Nozdryn-Płotnickiej z Dobrej,

II miejsce równorzędnie dla: Elżbiety Psiuch z Bolesławic i Martyny Góry z Dobrej.

III miejsce otrzymała Małgorzata Mierzwa z Kraśnika Górnego.

Wyróżnienia otrzymali: Kamila Tasdelen z Bolesławic, Katarzyna Babiasz z Otoku, Bartosz Kalita z Kraśnika Górnego, Justyna Wieczorek z Kraśnika Górnego, Elżbieta Kurek z Brzeźnika i Anna Balińska z Rakowic.

Nagrody (karty podarunkowe) można odbierać w biurze GOKiS w Kruszynie (ul. Kasztanowa 1b) od 29 grudnia 2020 r. do 12 stycznia 2020 r. w godz.7.30 - 15.30. Zapraszamy zdobywców 3 miejsc w konkursie internetowym oraz zdobywców wszystkich miejsc i wyróżnień w konkursie ocenianym przez komisję.

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie.

Beata Widera