Po 18 latach pracy w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie jako chórmistrz Gminnego Zespołu Pieśni i Tańca „Jutrzenka”, Zofia Michalska przeszła na zasłużoną emeryturę. W związku z tym władze Gminy, GOKiS-u oraz członkowie Zespołu złożyli serdeczne podziękowania za wieloletni trud pracy i włożone w nią serce.

23 października przedstawiciele Zespołu oraz GOKiS-u spotkali się z panią Zosią osobiście, by móc osobiście przekazać słowa uznania. Jej praca z Zespołem zaowocowała wieloma nagrodami i wyróżnieniami nie tylko na scenach krajowych, ale także zagranicznych. Dzięki muzycznemu talentowi „Jutrzenka” znana była między innymi z ciekawych aranżacji głosowych. 

Specjalne podziękowanie przygotował Gminny Zespół Pieśni i Tańca „Jutrzenka”, który napisał, że jest to podziękowanie „za wieloletnie muzyczno-folklorystyczne koncerty wraz z Gminnym Zespołem Pieśni i Tańca Jutrzenka, które tworzyły i odtwarzały krajobraz muzyczny Dolnego Śląska”.

Wójt Gminy Bolesławiec – Andrzej Dutkowski również przekazał upominek Zofii Michalskiej. Mamy nadzieję, że będzie on zawsze okazją do miłych wspomnień lat, związanych z Gminą Bolesławiec. Także Dyrektor GOKiS-u – Janusz Cieśla wraz ze Współpracownikami przygotował specjalny prezent dla świeżo upieczonej emerytki.

Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone lata, koncerty, próby, ale i mnóstwo ciepłych rozmów oraz wzruszeń.

Beata Widera

Podziękowanie dla Zofii Michalskiej