Dnia 4 kwietnia 2019 roku dzieci z grupy 5-6 latków wraz z wychowawczynią Panią Krystyną Bachusz oraz Panią Joanną Toporowską – Fecyk z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Trzebieniu odwiedziły przedszkolaków z Brzeźnika. Celem wizyty była integracja obu grup i wspólna zabawa.

Gdy przyjechaliśmy do Brzeźnika Pani Monika Konieczna serdeczne nas przywitała. Najpierw dzieci przedstawiły się sobie wzajemnie. Kolejnym punktem spotkania był występ artystyczny przedszkolaków z Trzebienia. Potem Pani Monika razem z dziećmi zaśpiewała piosenkę o wiośnie, która starszakom bardzo się podobała.

Następnie wychowawczyni z Brzeźnika wraz z dziećmi przygotowała poczęstunek dla dzieci z Trzebienia. Humor i apetyt wszystkim dopisywał. Po posiłku wychowawczynie zaprosiły dzieci do wspólnej spontanicznej zabawy, przedszkolaki bawiły się i rozmawiały.

Spotkanie obu grup było pełne wrażeń, bardzo się dzieciom podobało. Na koniec dzieci z Brzeźnika i Trzebienia bezpiecznie bawiły się na placu zabaw. Dziękujemy Pani Monice Koniecznej oraz przedszkolakom z Brzeźnika za życzliwe przyjęcie. Pamiątką tych chwil na pewno pozostaną zdjęcia i wspomnienia.

Krystyna Bachusz