Dnia 22 marca br. uczennice: Aleksandra i Dagmara Dziedzic, Liliana Pawlikowska, Abigail Stawicka, Weronika Domańska i Klaudyna Pirożek wraz z ich nauczycielką języka niemieckiego i angielskiego przedstawiły na scenie kilka choreografii przygotowanych przez instruktorkę tańca, panią Idalię Kowarę - Schmidt z Pracowni Tańca Orientalnego BOK. Zdjęcia wykonała znakomita pani fotograf - Iwona Champlewska.

Dziewczęta od 3 lat uczęszczają na zajęcia w BOK-u. Na świetlicy utrwalają poznane choreografie oraz poznają nowe, które przygotowuje dla wszystkich dziewcząt szkoły, pani która jest ich nauczycielką jak i wychowawczynią na świetlicy.

Uczennice pochwaliły się umiejętnością tańca z woalami oraz fan veilami przedstawiając tribal i orient. Dzieci zmagały się z tremą, ponieważ na widowni zasiedli ich rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście. Niejednej osobie zakręciły się łzy wzruszenia, gdy małe dzieci przeniosły wszystkich zgromadzonych gości w świat muzyki i tańca orientalnego.

Uczennice świetnie dały sobie radę z pokonaniem tremy i pokazały w jaki sposób można spędzać czas, zachęcając tym samym swoich rodziców do aktywności.

Beata Przeperska