Aktualności

 • Zielone Suszki

  Zielone Suszki

  Każdy z nas wie, jak ważna jest przyroda i środowisko, które nas otacza. 24 września mieszkańcy Suszek postanowili to udowodnić.

  Czytaj artykuł
 • Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec za nami

  Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec za nami

  Za nami pierwszy inauguracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec, zorganizowany przez nasz klub w ramach realizacji zadania publicznego zleconego przez Gminę Bolesławiec.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Informacja nt. dodatku weglowego

  Publikujemy krótką aktualizację informacji na temat dodatku węglowego. 

  Czytaj artykuł
 • Żywa lekcja historii w ZSP Ocice

  Żywa lekcja historii w ZSP Ocice

  W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ocicach odbyła się niezwykła lekcja historii, którą przygotowali, z pomocą nauczycielek: Agnieszki Michalczuk i Edyty Sienkiewicz, uczniowie z klas IV – VI w ramach kółka teatralnego.

  Czytaj artykuł
 • Pasowanie na przedszkolaka w Kraśniku Dolnym

  Pasowanie na przedszkolaka w Kraśniku Dolnym

  27 września na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z Kraśnika Dolnego oraz ich rodziców. W tym dniu odbyła się pierwsza, a zarazem najważniejsza przedszkolna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka.

  Czytaj artykuł
 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  20 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. To znaczące wydarzenie zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli, podkreśla bowiem wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji najmłodszych.

  Czytaj artykuł
 • Pasowanie na czytelnika

  Pasowanie na czytelnika

  22 września uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią - Mariolą Szwej odwiedzili bibliotekę szkolną. Wizyta była w tym miejscu wyjątkowa, ponieważ pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona czytelników w Szkole Podstawowej w Dąbrowie Bolesławieckiej.

  Czytaj artykuł
 • Historia pewnego śmiecia

  Historia pewnego śmiecia

  127.449 zł - tyle w I połowie tego roku kosztowało Gminę Bolesławiec, a więc wszystkich podatników, uprzątnięcie dzikich wysypisk oraz innych miejsc nielegalnego składowania odpadów. O niechlubnym rekordzie piszemy w naszym artykule.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności