Aktualności

 • dofinansowanie.jpeg

  Nabór wniosków na dotację do wymiany "kopciuchów"

  Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na realizację zadań związanych z ograniczeniem niskiej emisji kominowej tj. na wymianę tzw. "kopciuchów" na ekologiczne źródła ciepła trwa do 31 sierpnia 2023r. lub do wyczerpania puli środków przeznaczonych na ten cel. 

  Czytaj artykuł
 • Webinar plakat.jpeg

  Zaproszenie do wzięcia udziału w Webinarium 01.02.2023 r.

  1 lutego br. odbędzie się bezpłatne webinarium poświęcone tematyce związanej z rolnictwem.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Praca.png

  Nabór na wolne stanowisko

  Gminny Zakład Obsługi Szkół w Bolesławcu ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. księgowości.

  Czytaj artykuł
 • XL Sesja.jpeg

  XL Sesja Rady Gminy Bolesławiec, 1 lutego 2023 r.

  Na podstawie § 7 ust. 1 pkt 1 Statutu Gminy, zwołuję posiedzenie XL Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 1 lutego 2023 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Centrum Administracyjnego - Kulturalnego w Kruszynie, ul. Kasztanowa 1 B.

  Czytaj artykuł
 • GOKIS_Logo.png

  Winyl Band wystąpi w Mierzwinie

  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z s. w Kruszynie zaprasza na koncert zespołu Winyl Band, który z okazji Walentynek wprowadzi nas muzycznie w temat "Cóż bez miłości wart byłby świat".

  Czytaj artykuł
 • Karnawał w Nowych Jaroszowicach

  Karnawał w Nowych Jaroszowicach

  Ciekawe stroje, skoczna muzyka i tańce... - tego wszystkiego można było doświadczyć podczas Zabawy Karnawałowej, która odbyła się 21 stycznia w Domu Ludowym w Nowych Jaroszowicach.

  Czytaj artykuł
 • Z sercem dla seniorów

  Z sercem dla seniorów

  23 stycznia uczniowie z klas 4-8 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Kraśnika Dolnego wraz z opiekunami - panią Justyną Kapusz oraz Lidią Zubal, odwiedzili 69 podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bolesławcu oraz Zakładu Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego w Gromadce, wręczając podarunki i własnoręcznie wykonane kartki z najserdeczniejszymi życzeniami.

  Czytaj artykuł
 • Dzień Babci i Dziadka na scenie Domu Ludowego w Kraśniku Dolnym

  Dzień Babci i Dziadka na scenie Domu Ludowego w Kraśniku Dolnym

  W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kraśniku Dolnym zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Tak było i 20 stycznia, kiedy przedszkolaki zaprezentowały specjalny program artystyczny.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności