Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie rozpoczął rejestrację drużyn, chcących wziąć udział w przyszłorocznym Maratonie Układania Puzzli MAUPa. Chętni muszą się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

XIII już edycja Maratonu odbędzie się tradycyjnie w Kruszynie 24 lutego 2018 r. Drużyny będą miały za zadanie ułożyć obrazek, składający się z 1500 elementów.

Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału w maratonie GOKiS prosi o jak najszybsze zgłaszanie się, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Swoje uczestnictwo można zgłosić faxem pod numerem 75 732-14-77, wysyłając e-mail na adres:  lub osobiście w siedzibie GOKiS-u w Kruszynie, przy ul. Kasztanowej 1B we wszystkie dni pracujące w godz. 7.30-15.30. O fakcie przyjęcia zgłoszenia do zawodów świadczy potwierdzenie pisemne lub e-mailem organizatora i nadanie numeru drużynie. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, imiona i nazwiska uczestników maratonu, rok urodzenia, miejscowość oraz telefon kontaktowy do jednej osoby z drużyny.

Więcej informacji na stronie GOKiS-u.

GOKiS