Chciałbym złożyć najserdeczniejsze wyrazy podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali i nadal wspierają mnie i moją rodzinę po tragicznym pożarze, który miał miejsce w Nowej Wsi w nocy z 7 na 8 stycznia 2017 r.

W jednej chwili zostałem pozbawiony dachu nad głową, ponieważ budynek ten nie nadaje się do zamieszkania. To właśnie dzięki Wam, ludziom dobrego serca, daliśmy sobie radę w tym rozpaczliwym czasie i to dzięki Wam uwierzyliśmy, że można się z takiego nieszczęścia wydźwignąć. Jesteście ludźmi o wielkich sercach i cieszymy się, że znalazło się w nich także miejsce dla nas. To wielkie szczęście mieszkać wśród ludzi, dla których coś znaczymy i którzy nie odwracają się od drugiego człowieka w potrzebie.

Za hojną pomoc finansową pragnę z całego podziękować mieszkańcom wsi Nowa Wieś oraz okolicznym miejscowościom, Kołom Gospodyń Wiejskich z Gmin Bolesławiec, Tomaszów Bolesławiecki, Warta Bolesławiecka i Nowogrodziec, a także szkołom z powiatu bolesławieckiego, które bezinteresownie zaangażowały się w niesienie mi pomocy.

Słowa podziękowania kieruję również do przyjaciół i rodziny oraz do firm, które pomogły w pracach technicznych i przy rozbiorze domu. Dziękuje również osobom, które dokonały wpłaty na subkonto i tych którzy przekazali swój 1% podatku. Za okazałą pomoc wszystkim pragnę serdecznie podziękować!

Andrzej Ozga