28 listopada upłynął przedszkolakom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trzebieniu pod znakiem spotkania z gośćmi z innego przedszkola. Przybyła do nich grupa starszaków z Kraśnika Dolnego wraz z wychowawczynią, panią Barbarą Rajczakowską. Celem tej wizyty była integracja obu grup i wspólna zabawa.

Sześciolatki z Trzebienia już od rana z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu kolegów i koleżanek, było wiele emocji. Nareszcie przyjechali i pani Krystyna Bachusz serdecznie przywitała gości. Najpierw dzieci przedstawiły się sobie wzajemnie, następnie nadszedł czas na wspólne śpiewanie piosenek oraz zabawy ruchowe i tańce. Dzieci świetnie się bawiły. Kolejnym punktem spotkania był występ artystyczny przedszkolaków z Kraśnika Dolnego. Goście zaprezentowali piosenki oraz układ taneczny, który bardzo się widzom podobał. Po zabawach i tańcach przyszła kolej na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Humor i apetyt wszystkim dopisywały. Po posiłku wychowawczynie zaprosiły dzieci do wspólnej spontanicznej zabawy, przedszkolaki bardzo szybko się zintegrowały, razem się bawiły i rozmawiały.

Czas minął bardzo szybko i trzeba było się rozstać. Przedszkolaki z Kraśnika Dolnego pożegnały się ze starszakami z Trzebienia i ruszyły w drogę powrotną. Spotkanie obu grup było pełne wrażeń, bardzo się dzieciom podobało. Pamiątką tych chwil na pewno pozostaną zdjęcia i wspomnienia.

Krystyna Bachusz