Granty PPGR

Gmina Bolesławiec otrzymała dofinansowanie w Konkursie Grantowym „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

"Cyfrowa Gmina"

Gmina Bolesławiec podpisała umowę o powierzenie grantu, dotyczącą realizacji projektu pn. „Cyfrowa Gmina”. Wysokość dofinansowania zgodnie z umową wynosi 100.000,00 zł.

Aktywna niedziela w Bolesławicach

W niedzielę, 8 maja, na nowo otwartym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Bolesławicach odbyła się niecodzienna impreza. Jej hasłem była ”Międzypokoleniowa wspólna aktywność”, a wydarzenie to miało miejsce po raz pierwszy.

• Ikona - Inwestycje.png

Rozbudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach

Umowa pomiędzy Gminą Bolesławiec a Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na rozbudowę  kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach została zawarta 22 listopada br.

Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

9 października odbyła się wycieczka w ramach projektu „Otwarty umysł, Twoją szansą na rozwój” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

• Ikona - Informacja.png

Projekt grantowy "Zdalna szkoła"

Gmina Bolesławiec od kwietnia 2020 r. rozpoczęła realizację projektu w ramach grantowego pn. Zdalna Szkoła w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

• Ikona - Informacja.png

Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

[AKTUALIZACJA 12.12.2019] Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

• WPZG-wstęp.jpeg

Wycieczka do Zielonej Góry

W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” uczniowie z Dąbrowy Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

• WEPW-Wstęp.jpeg

Wycieczka do ExploraParku w Wałbrzychu

W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” młodzież szkolna z Kraśnika Dolnego miała okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „Matematyka w przyrodzie”.

• EP-Wstęp.jpeg

Wycieczka do ExploraParku

Nowy rok szkolny to kolejne wycieczki w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Tym razem do Wałbrzycha pojechali uczniowie z Bożejowic.