• Granty PPGR

  Granty PPGR

  Gmina Bolesławiec otrzymała dofinansowanie w Konkursie Grantowym „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

  Czytaj artykuł
 • "Cyfrowa Gmina"

  "Cyfrowa Gmina"

  Gmina Bolesławiec podpisała umowę o powierzenie grantu, dotyczącą realizacji projektu pn. „Cyfrowa Gmina”. Wysokość dofinansowania zgodnie z umową wynosi 100.000,00 zł.

  Czytaj artykuł
 • Aktywna niedziela w Bolesławicach

  Aktywna niedziela w Bolesławicach

  W niedzielę, 8 maja, na nowo otwartym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Bolesławicach odbyła się niecodzienna impreza. Jej hasłem była ”Międzypokoleniowa wspólna aktywność”, a wydarzenie to miało miejsce po raz pierwszy. 

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Inwestycje.png

  Rozbudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach

  Umowa pomiędzy Gminą Bolesławiec a Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na rozbudowę  kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Domu Ludowym w Bolesławicach została zawarta 22 listopada br.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

  Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

  9 października odbyła się wycieczka w ramach projektu „Otwarty umysł, Twoją szansą na rozwój” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Projekt grantowy "Zdalna szkoła"

  Gmina Bolesławiec od kwietnia 2020 r. rozpoczęła realizację projektu w ramach grantowego pn. Zdalna Szkoła w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

  [AKTUALIZACJA 12.12.2019] Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj artykuł
 • WPZG-wstęp.jpeg

  Wycieczka do Zielonej Góry

  W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” uczniowie z Dąbrowy Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

  Czytaj artykuł
 • WEPW-Wstęp.jpeg

  Wycieczka do ExploraParku w Wałbrzychu

  W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” młodzież szkolna z Kraśnika Dolnego miała okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „Matematyka w przyrodzie”.

  Czytaj artykuł
 • EP-Wstęp.jpeg

  Wycieczka do ExploraParku

  Nowy rok szkolny to kolejne wycieczki w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Tym razem do Wałbrzycha pojechali uczniowie z Bożejowic.

  Czytaj artykuł