W niedzielę, 11 września, na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej w Bolesławcu młodzicy UKS „Sokół” Ocice zainaugurowali rundę jesienną sezonu 2016/2017.

Był to mecz rozgrywany w kategorii młodzików w ramach rozgrywek OZPN Jelenia Góra.  Po bardzo ciekawym spotkaniu, młodzi zawodnicy, drużyny z Ocic nie zostawili wątpliwości kto był lepszy wygrywając z młodzikami BKS Bobrzanie Bolesławiec 6:0, a przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze wyższy. Jest to bardzo ważny sukces, który buduje morale zespołu. Serdeczne gratulacje dla trenera Grzegorza Rucińskiego i jego podopiecznych. Następny mecz w sobotę 18 września, o godz. 11.00 w Ocicach. Zapraszamy.

Jeżeli chcesz się bawić w grę w piłkę nożną, bez presji wyniku, ale w dobrym towarzystwie dołącz do nas. Treningi ustawiamy tak by mogły w nich brać udział osoby dojeżdżające. Nie ważne czy jesteś z obwodu naszej szkoły czy z innej gminy dołącz do nas i baw się grą w piłkę nożną. Dla każdego ucznia naszej szkoły jak i zawodnika naszej drużyny oferujemy wiele atrakcji dodatkowych. Zapoznaj się z naszą szkolną stroną internetową i zadzwoń, kontakt przez sekretariat szkolny, z trenerem lub dyrektorem szkoły. Edukujemy i uczymy się bawić a poprzez zabawę edukujemy.

Dariusz Wojtowicz

fot. Agnieszka Michalczuk