29 maja w słoneczną niedzielę i przy pięknej altanie w Kraśniku Górnym zorganizowany został Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci bez limitu wiekowego.

Dzieciaczki, niektóre samodzielnie, a inne z opiekunami, skorzystały z zaproszenia i przybyły punktualnie na godz. 14.00 na orlik, dokąd doprowadzała ich głośna muzyka.

Tu w imieniu organizatorów i własnym powitała wszystkich dorosłych i przede wszystkim „nasze dzieci” sołtys Kraśnika Górnego – Jolanta Deberna. Korzystając z okazji życzyła każdemu dziecku zdrowia, uśmiechu, radości i przede wszystkim tego, by zawsze były kochane, ale też by były radością dla swoich rodziców.

Później całą część zabawową przejął świetnie prowadzący pan Krzysztof (DJ Inny). Liczne zabawy, konkursy, niektóre na zasadzie rywalizacji cieszyła się wielkim powodzeniem uczestników. Część zawodów i rozgrywek przeplatana była smacznym poczęstunkiem. W każdym konkursie organizatorzy wyłaniali najlepszych, ale za to bez wyjątku nagradzali każde dziecko biorące udział w zabawie. Na zakończenie, przeprowadzono konkurs przeciągnięcia liny dla tatusiów. Panowie bardzo poważnie podeszli do „walki”. Okazało się jednak, że są po prostu na jednym poziomie swojej tężyzny fizycznej.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok. Dzieciom jeszcze raz życzymy mnóstwa uśmiechu i mamy nadzieję, że bedą miło wspominać ten dzień.

Jolanta Deberna