Gwiazdą tegorocznej Bałkańskiej Festy będzie zespół KUD OPANAK. W ramach swojego pobytu artyści dali dziś wspaniały koncert w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kraśniku Dolnym. Tym samym rozpoczęliśmy 3-dniowe obchody Bałkańskiej Festy.

Publiczność zgromadzona na koncercie mogła podziwiać kilka układów tanecznych, zaprezentowanych podczas występu, ale także wysłuchać silnych mocnych, męskich głosów. Tym samym nasi goście pokazali, że zdobywane przez nich liczne nagrody nie są przypadkiem. Taneczne umiejętności połączone z częścią wokalną zrobiły na widzach ogromne wrażenie.

Godzinny koncert zgromadził sporą publiczność, która nagrodziła grupę ogromnymi brawami. Zespół na poczęstunek zaprosiły gościnne panie z tutejszego Koła Gospodyń Wiejskich, które zaserwowały polskie dania.

Tych z Państwa, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w wydarzeniu, a chcieliby zobaczyć zespół na żywo zapraszamy nie tylko na Bałkańską Festę w niedzielę do Bolesławic, ale także już jutro na Wspólne przy ogniu muzykowanie, które o godz. 20.00 rozpocznie się na terenie zielonym przy Hotelu Europa w Kruszynie.

Szczegółowe informacje na www.facebook.pl/BalkanskaFesta