logo głosowania

Program „Aktywny Dolny Śląsk” to pilotażowe działanie budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych. Dolnoślązacy będą mogli współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji o finansowaniu wybranych projektów z zakresu upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska. Celem programu jest wzmacnianie identyfikacji z regionem poprzez tworzony wspólnie budżet.

Nasza inicjatywa http://aktywny.dolnyslask.pl/index.php/projekt/78-comt-coaching-club-dla-mlodych-pilkarzy/ została zaakceptowana przez Urząd Marszałkowski i bierze udział w głosowaniu internetowym. To internauci zdecydują które projekty będą ostatecznie realizowane.

Nasz projekt startuje do rywalizacji w okręgu jeleniogórskim wraz z 32 innymi projektami. Musimy 22 maja na dzień zakończenia głosowania być w pierwszej 3 wybranych projektów wtedy projekt COMT COACHING CLUB dla młodych piłkarzy będzie mógł być realizowany ! WALCZYMY bo zarówno wakacje jak i jesień będą fantastyczne dla zawodników z Bolesławca, Lubania, Lwówka, Nowogrodźca,a nawet Zgorzelca czy Jeleniej Góry.

Projekt przewiduje:

  • piłkarski obóz dochodzeniowy (bez noclegów) w dniach 1-7 sierpnia dla dzieci urodzonych w latach 2000-2005
  • konsultacje co 6 tygodni dla najlepszych uczestników obozu
  • sprzęt sportowy dla zawodników na konsultacjach
  • udział w turniejach piłkarskich dla każdej kategorii wiekowej

W obozie piłkarskim jak również w konsultacjach wezmą udział min. trenerzy związani z COMT COACHING CLUB. Na obozie jak i cyklicznych konsultacjach wezmą udział:

  • trener młodzieżowej reprezentacji Polski Miłosz Stępiński
  • dyrektor Akademii KGHM Zagłębie Lubin Krzysztof Paluszek
  • trenerzy reprezentacji Dolnego Śląska
  • trenerzy z programu PZPN – Akademia Młodych Orłów
  • trenerzy z wielu świetnych klubów i akademii piłkarskich min.: (Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, FC Wrocław Academy)

Głosy mogą wysyłać osoby w wieku od 16 do 100 lat a nawet starsi :-). Niestety młodsi niż 16 lat nie mogą zagłosować więc namawiamy mamę tatę babcię sąsiada, nauczycieli w szkole czy księdza w kościele. Wszystkie głosy są nam potrzebne.

Głosujemy wyłącznie w internecie ! Wpisujemy imię i nazwisko, PESEL i odznaczamy te 3 oświadczenia.

Głosowanie już zaczęło się dzisiaj 8 maja i potrwa do 22 maja. 

Ale pamiętajcie – jak w każdej rywalizacji – trzeba wygrać głosowanie !
Więc bardzo proszę głosujemy, zachęcamy innych i wygrywamy ten plebiscyt. Wysyłajcie linka do tej wiadomości gdzie tylko możecie. Każdy głos się liczy !

G Ł O S U J E M Y pod tym linkiem !!!

http://aktywny.dolnyslask.pl/index.php/projekt/78-comt-coaching-club-dla-mlodych-pilkarzy/ 

 

Comt2012