Od dziś od godziny 12.00 głosować można będzie w internetowym plebiscycie na budowę i modernizację roku. Trzy obiekty Gminy Bolesławiec rywalizować będą o miano najlepszych, a Państwa zachęcamy do głosowania.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." wystartował po raz 25. Tym razem głosować można w nim także na inwestycje, znajdujące się w Gminie Bolesławiec – budowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kraśniku Dolnym, budowę Domu Ludowego w Dąbrowie Bolesławieckiej oraz rozbudowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie.

Zasady głosowania są następujące:

1. Należy wejść na stronę tegorocznej edycji Konkursu [link]
  2. Wyszukać obiekt, na który chcemy oddać głos.
  3. Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie "zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos".
  4. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj". Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
  5. Głosować można do 10 maja, do godz. 12.00.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się wziąć udział w głosowaniu – podajemy bezpośrednie odnośniki do zgłoszony obiektów z naszej Gminy:

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraśniku Dolnym [link]
  • Dom Ludowy w Dąbrowie Bolesławieckiej [link