Aktualności

 • Najpiękniejsza z całej wsi.jpeg

  Najpiękniejsza z całej wsi

  19 listopada panie i panowie z Koła Gospodyń Wiejskich Ocice uczestniczyli w I Dolnośląskich Wyborach Miss Kół Gospodyń Wiejskich 2017 w Akademii Rycerskiej w Legnicy.

  Czytaj artykuł
 • azbest.jpeg

  Dofinansowanie usuwania azbestu w roku 2018

  Wśród mieszkańców naszej gminy nie maleje zainteresowanie usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest. Na przestrzeni dwóch lat udało się nam zutylizować ponad 720 ton azbestu.

  Czytaj artykuł
 • Koło Wędkarskie "Ciernik" uporządkowało teren w Trzebieniu Małym.jpeg

  Koło Wędkarskie "Ciernik" uporządkowało teren w Trzebieniu Małym

  Członkowie Koła Wędkarskiego "Ciernik", którzy regularnie korzystają z lokalnych zbiorników wodnych, postanowili uprzątnąć teren w Trzebieniu Małym.

  Czytaj artykuł
 • W krainie lalek porcelanowych.jpeg

  W krainie lalek porcelanowych

  Po raz pierwszy mieliśmy niebywałą okazję zaprezentować w Gminie Bolesławiec kolekcję porcelanowych lalek. W piątkowy wieczór, 17 listopada, otworzyliśmy tę niecodzienną wystawę, na której nie zabrakło lalek w dawnych strojach z epoki.

  Czytaj artykuł
 • Konferencja 10 gmin.jpeg

  Konferencja 10 gmin

  W minioną środę, 15 listopada, przedstawiciele Gminy Bolesławiec uczestniczyli w Konferencji organizowanej w ramach projektu „Budowa Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwój e-usług publicznych i elektronicznych usług administracyjnych w północno-zachodniej części Województwa Dolnośląskiego”.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności