Aktualności

 • „Zielony Rower” zajechał do Bożejowic.jpeg

  „Zielony Rower” zajechał do Bożejowic

  19 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bożejowicach po raz pierwszy gościliśmy edukatorów leśnych „Zielonego Roweru”.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Konsultacje społeczne Programu Ochrony Środowiska

  Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko podaję do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się m.in. z projektem „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Bolesławiec na lata 2017-2020 z perspektywą do 2024 roku” .

  Czytaj artykuł
 • Nowa Wieś czwarta w Spale.jpeg

  Nowa Wieś czwarta w Spale

  Wygrana Nowej Wsi na Dożynkach Wojewódzkich oznaczała, że miejscowość i ich wieniec zostały reprezentantami województwa dolnośląskiego podczas Dożynek Prezydenckich w Spale, które odbyły się 16 i 17 września. Do Spały poza grupą wieńcową pojechał Zastępca Wójta Gminy Bolesławiec – Roman Jaworski oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej pod wodzą Elżbiety Tor.

  Czytaj artykuł
 • PIEC.jpeg

  Dotacja do wymiany pieców

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach programu priorytetowego „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego” uruchomił środki finansowe na wymianę kotłów na paliwa stałe lub biomasę. 

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Podziękowania

  Sołtys wsi Brzeźnik - Krystyna Wójtowicz pragnie serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przygotowania do organizacji Dożynek Gminnych 2017.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności