Aktualności

 • starostwo-tablica.jpeg

  Powiatowy Punkt Szczepień Masowych

  Publikujemy informację Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, na temat uruchomionego dziś punktu szczepień.

  Czytaj artykuł
 • dofinansowanie.jpeg

  Nie pal w piecu byle czym, weź dotację i skończ z tym !

  Wszystkich zainteresowanych wymianą „kopciuchów” tj. kotłów/pieców zasilanych paliwem stałym, niespełniających wymagań jak dla kotłów 5 klasy (wg. PN-EN 303-5:2012), zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udzielania dotacji celowej na realizację zadań związanych z ograniczeniem niskiej emisji kominowej 

  Czytaj artykuł
 • Ankieta.jpeg

  Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła

  Pragniemy poinformować, że Gmina Bolesławiec rozpoczyna inwentaryzację źródeł ogrzewania znajdujących się w Państwa budynkach mieszkalnych, handlowych i usługowych.

  Czytaj artykuł
 • 91 urodziny Zofii Kot - najstarszej mieszkanki Nowej

  91 urodziny Zofii Kot - najstarszej mieszkanki Nowej

  31 marca Pani Zofia Kot z Nowej skończyła 91 lat. To ostatnia żyjąca współzałożycielka tamtejszego Koła Gospodyń Wiejskich.

  Czytaj artykuł
 • Strefa Uzdolnionych - Krzysztof Jakieła

  Strefa Uzdolnionych - Krzysztof Jakieła

  Strefa Uzdolnionych to miejsce, gdzie króluje talent. W Gminie Bolesławiec owych talentów nie brakuje. Zdolności Mieszkańców naszej gminy są przeróżnej maści, co tylko dodatkowo cieszy. Strefa Uzdolnionych to miejsce prezentujące ludzi z pasją i zamiłowaniem, którzy w trudach codzienności znajdują czas na pracę twórczą.

  Czytaj artykuł
 • Pomoc dla pogorzelców z Nowych Jaroszowic

  Pomoc dla pogorzelców z Nowych Jaroszowic

  Dziś nad ranem w jednym z domów, znajdujących się w Nowych Jaroszowicach, pojawił się ogień, który pozbawił dachu nad głową dwie rodziny. Ruszyła właśnie zbiórka środków na pomoc dla pogorzelców.

  Czytaj artykuł
 • Zagłosuj w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

  Zagłosuj w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

  Od dziś od godziny 12.00 głosować można będzie w internetowym plebiscycie na budowę i modernizację roku. Trzy obiekty Gminy Bolesławiec rywalizować będą o miano najlepszych, a Państwa zachęcamy do głosowania.

  Czytaj artykuł
 • krus-logo-big.jpeg

  Konkurs KRUS-u

  KRUS zaprasza rolników i domowników ubezpieczonych w KRUS do wzięcia udziału w internetowym konkursie pod hasłem „Rola rolnika, by upadku unikał”

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności