Aktualności

 • FitnessKlub50+.jpeg

  Fitness Klub 50+

  Stowarzyszenie Żeliszowski Potok informuje, że od 1 października rozpoczęto realizację projektu „Fitness Klub 50+”Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

  Czytaj artykuł
 • IMG_6408.jpeg

  "Moja Bośnia" w Ocicach

  17 października w Domu Ludowym w Ocicach odbyło się niecodzienne wydarzenie kulturalne. Wydawałoby się, że na temat reemigrantów z Bośni w gminie Bolesławiec powiedziano już wszystko. Okazuje się jednak, że jest on dalej żywy i może stać się nawet treścią spektaklu. 

  Czytaj artykuł
 • o puchar.jpeg

  KS Talent zdobył Puchar Wójta Gminy Bolesławiec!

  7 drużyn walczyło w 21 meczach, rozegranych w ramach Turnieju Juniorów o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a ostatecznie puchar zdobyli zawodnicy z Brzeźnika.

  Czytaj artykuł
 • IMG_6126.jpeg

  Niezwykły pociąg w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kruszynie

  We wtorkowy poranek, 14 października, cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie  spotkała się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Czytaj artykuł
 • DSC05580.jpeg

  Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Bolesławiec jest tradycyjnie okazją do uhonorowania tych pracowników oświaty, których praca była szczególnie twórcza. Dodatkowo Nagrodę Kuratora otrzymał Arkadiusz Kruszelnicki – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żeliszowie.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności