Aktualności

 • Rajd-wstęp.jpeg

  Zapraszamy na Rajd Rowerowy

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym po Gminie Bolesławiec, który odbędzie się 15 września 2019 r. w ramach pikniku rowerowego. 

  Czytaj artykuł
 • DSC03817Min.jpeg

  Wieńce dożynkowe - sztuka z darów natury

  Dożynki, to jedno z najważniejszych, dorocznych wydarzeń na polskiej wsi. To tradycyjne podziękowanie za plony, za wszystko, co dzięki ciężkiej pracy rolników urodziła ziemia. Nieodzownym elementem święta plonów są dożynkowe wieńce. Każdego roku, starosta bolesławiecki zaprasza wszystkie rady sołeckie – pod wodzą sołtysów – do wzięcia udziału w konkursie na „Najpiękniejszy, tradycyjny wieniec dożynkowy”.

  Czytaj artykuł
 • Bukowina, Bukowina - wstęp.jpeg

  Bukowina, Bukowina ....

  Gminny Zespół Pieśni Tańca "Jutrzenka" na jubileuszowym 30. Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym Bukowińskich Spotkań w Jastrowiu i  Pile.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Mobilny Punkt Informacyjny 16 lipca w Bolesławcu

  W ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego  zapraszamy na indywidualne bezpłatne konsultacje nt. możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej, które odbędą się  16 lipca 2019 roku (wtorek) w Bolesławcu.

  Czytaj artykuł
 • Rodzinnie, sportowo - wstęp .jpeg

  Rodzinnie, sportowo i zdrowo w Kruszynie

  Początek wakacji były wspaniałą okazją do rozpoczęcia sezonu sportowego na boisku przy osiedlu Kamieni Szlachetnych w Kruszynie.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności