Aktualności

 • PROJEKT CZESKI2.jpeg

  Uczniowie z Brzeźnika z wizytą w Czechach

  24 września uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźniku wraz z opiekunami - p. Joanną Kolasą i p. Grzegorzem Szylinem pojechali na wycieczkę do Mniszka i Liberca. Był to  drugi etap realizacji projektu „Transgraniczna współpraca szkół – poznajmy się”.

  Czytaj artykuł
 • DSC05144.jpeg

  Dom Ludowy Jarzębina w Trzebieniu otwarty!

  W sobotę, 27 września, nowo wybudowany Dom Ludowy został oddany do użytku mieszkańcom Trzebienia. Z tej okazji przygotowano moc atrakcji.

  Czytaj artykuł
 • list.jpeg

  Napisz list i wygraj!

  Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zapraszają tych wszystkich, którzy chętnie siegają po pióro oraz piszą listy do udziału w Konkursie Literackim na List odręcznie napisany. 

  Czytaj artykuł
 • zeliszow.jpeg

  Koniec I etapu prac w kościele w Żeliszowie

  Szczęśliwie udało się już zakończyć pierwszy etap prac przy Perle Żeliszowa. Etap ten, ze względu na pozyskane środki, skupił się na najistotniejszych pracach remontowych przy konstrukcji dachu budynku.

  Czytaj artykuł
 • DSC04967.jpeg

  Sukces Ocic na Dożynkach Prezydenckich

  Wieniec z Ocic zajął 4 miejsce na Dożynkach Prezydenckich w Spale. Grupie wieńcowej towarzyszył Wójt Gminy Bolesławiec – Andrzej Dutkowski oraz członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemi Bolesławieckiej”.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności