Aktualności

 • Zapraszamy na Dożynki Gminne do Trzebienia.jpeg

  Zapraszamy na Dożynki Gminne do Trzebienia

  Już 28 sierpnia w Trzebieniu uroczyście obchodzić będziemy Święto Plonów. W programie prezentacja wieńców dożynkowych i występy lokalnych. Gwiazdą będą CLEO i DONATAN.

  Czytaj artykuł
 • Zapraszaliśmy na Dożynki Gminne.jpeg

  Zapraszaliśmy na Dożynki Gminne

  Po raz kolejny Gmina Bolesławiec wzięła udział w Ceramicznej Paradzie, otwierającej Bolesławieckie Święto Ceramiki. Wspierana przez radnych Rady Gminy Bolesławiec z Przewodniczącym – Bogusławem Uziejem na czele, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie oraz Gminny Zespół Pieśni i Tańca „Jutrzenka” zapraszała na Dożynki Gminne.

  Czytaj artykuł
 • Podsumowanie Bluesa nad Bobrem.jpeg

  Podsumowanie Bluesa nad Bobrem

  Zakończyła się kolejna edycja Festiwalu Blues nad Bobrem, która po raz kolejny odbyła się w Kruszynie. Publikujemy podsumowanie organizatorów.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Inwentaryzacja azbestu zakończona

  Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie całej Gminy została zakończona. Zebrane dane są aktualnie weryfikowane i opracowywane. Ankieterzy starali się dotrzeć do wszystkich posesji, na których znajdują się wyroby zawierające azbest. 

  Czytaj artykuł
 • Jubileusz Kół Gospodyń Wiejskich.jpeg

  Jubileusz Kół Gospodyń Wiejskich

  14 sierpnia w Żeliszowie Koła Gospodyń Wiejskich z naszego regionu obchodziły swój jubileusz 150-lecia istnienia. Z tej okazji członkinie i członkowie KGW świętowali i bawili się wspólnie.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności