Aktualności

 • Wielkanocne tradycje kultywowane po raz 17.jpeg

  Wielkanocne tradycje kultywowane po raz 17

  Już po raz 17. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu bolesławieckiego spotkały się, by stanąć w szranki rywalizacji w Konkursie na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne i Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Pogoda.png

  Ostrzeżenie meteorologiczne nr 17

   IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed zjawiskami: intensywnymi opadami śniegu, zawiejami, zamieciami śnieżnymi, oblodzeniami.  

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  E-wnioski, czyli dopłaty bezpośrednie 2018 przez internet

  15 marca na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniona została pełna wersja aplikacji eWniosekPlus wraz z pełną Instrukcją korzystania z aplikacji eWniosekPlus oraz filmami instruktażowymi.

  Czytaj artykuł
 • Dzień Języków Obcych w Brzeźniku.jpeg

  Dzień Języków Obcych w Brzeźniku

  28 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźniku odbyły się Potyczki Językowe dla klas 4 – 6 oraz przedstawienie, w którym uczniowie klasy 7 z dozą humoru pokazali możliwe komplikacje i nieporozumienia w różnych życiowych sytuacjach, wynikłe z braku znajomości języków obcych.

  Czytaj artykuł
 • Spotkanie z przedstawicielem Aktywnych Szkół MultiSport.jpeg

  Spotkanie z przedstawicielem Aktywnych Szkół MultiSport

  7 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bolesławcu odbyły się  Warsztaty Konsultacyjne w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport (ASM), w których uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ocicach.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności