Aktualności

 • DSC00265.jpeg

  Świąteczne ozdoby w Żeliszowie

  15 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żeliszowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele spotkali się w sali gimnastycznej, aby wspólnie przygotować ozdoby bożonarodzeniowe. 

  Czytaj artykuł
 • "Kruszyn – miejsce niezwykłe" okiem Sebastiana Zielonki.jpeg

  "Kruszyn – miejsce niezwykłe" okiem Sebastiana Zielonki

  W poniedziałkowy wieczór w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się spotkanie autorskie, które przyciągnęło prawdziwe tłumy. A wszystko to za sprawą premiery książki "Kruszyn – miejsce niezwykłe".

  Czytaj artykuł
 • Dzieci przebrane za elfy roznoszące cukierki.jpeg

  Kiermasz świąteczny w Ocicach

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Ocicach postanowiło zorganizować kiermasz świąteczny, który swym zasięgiem objął okolice szkoły, ale również i odleglejsze zakątki naszej gminy. 

  Czytaj artykuł
 • DSC06799.jpeg

  Świąteczne spotkanie w Łaziskach

  Tradycyjnie już mieszkańcy gminy Bolesławiec spotkali się w Domu Ludowym w Łaziskach, by wspólnie świętować zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, warsztatów artystycznych i kulinarnych i jasełek w wykonaniu najmłodszych. 

  Czytaj artykuł
 • Pomnik przyrody.jpeg

  Pielęgnacja pomników przyrody na terenie gminy

  Pielęgnacja pomników przyrody polegała na przeprowadzeniu cięć sanitarnych wraz z zastosowaniem wiązań elastycznych, w celu zabezpieczenia koron drzew.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności