Aktualności

 • Ikona - Inwestycje.png

  Tegoroczne zamierzenia inwestycyjne

  W bieżącym roku będziemy kontynuować realizację zadań rozpoczętych w roku 2020 oraz rozpoczniemy nowe inwestycje przyjęte w budżecie gminy na rok 2021 r., który został uchwalony w grudniu 2020 r.

  Czytaj artykuł
 • Dla kochanych Babć i Dziadków

  Dla kochanych Babć i Dziadków

  Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka różnią się od dotychczasowych. Dzieci nie mogą zaprosić ich na występ do szkoły czy przedszkola, a część wnuków w związku z pandemią nie spotka się osobiście z Dziadkami także w domu. Dlatego w tym roku do wspólnego świętowania zapraszamy… online. 

  Czytaj artykuł
 • ikona-informacja-pilne.png

  Informacja nt. dowozu na szczepienie przeciw COVID-19

  Jak już informowaliśmy - ruszył Narodowy Program Szczepień. Osoby, które wymagają zapewnienia transportu do punktu szczepień, mogą kontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy, celem jego organizacji.

  Czytaj artykuł
 • XIX Sesja.jpeg

  XIX Sesja Rady Gminy Bolesławiec, 27 stycznia 2021 r.

  Na podstawie § 7 ust. 1 pkt 1 Statutu Gminy oraz art. 15 zzx ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z [...] COVID-19 [...] zwołuję zdalne posiedzenie XIX Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 1100 z następującym porządkiem obrad:

  Czytaj artykuł
 • Bałwankowe szaleństwo

  Bałwankowe szaleństwo

  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie rozstrzygnął konkurs na stworzenie śnieżnych postaci. Zapraszamy do obejrzenia galerii i poznania zwycięzcy. 

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Nieodpłatne poradnictwo w Powiecie Bolesławieckim na 2021 r.

  Publikujemy listę jednostek, które w bieżącym roku prowadzić będą nieodpłatne poradnictwo.

  Czytaj artykuł
 • Dom Ludowy w Dąbrowie Bolesławieckiej

  Dom Ludowy w Dąbrowie Bolesławieckiej

  Dąbrowa Bolesławiecka ma nowy obiekt na swojej mapie - długo wyczekiwany Dom Ludowy. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa pozostaje zamknięty, a Mieszkańcy mogą podziwiać go wyłącznie z zewnątrz. Dlatego w oczekiwaniu na zmianę tego stanu rzeczy - prezentujemy kilka kadrów z wnętrza oraz danych technicznych. 

  Czytaj artykuł
 • Uczniowie z Bożejowic po raz pierwszy w nowej szkole

  Uczniowie z Bożejowic po raz pierwszy w nowej szkole

  Dzisiejszy dzień to wyjątkowa data – uczniowie po długiej przerwie znów zasiedli w szkolnych ławkach, a ich śmiech wypełnił puste dotąd korytarze. Na ten moment z niecierpliwością czekali wszyscy – nie tylko sami uczniowie, ale również nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bożejowicach.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności