Aktualności

 • Zespół Śpiewaczy "Ocice" na warsztatach w Koszęcinie.jpeg

  Zespół Śpiewaczy "Ocice" na warsztatach w Koszęcinie

  Na przełomie stycznia i lutego Zespół Śpiewaczy „Ocice” gościł w siedzibie Zespołu „Śląsk” w Koszęcinie. To właśnie tam odbyły się kilkudniowe warsztaty muzyczne i taneczne, a z bogatej oferty skorzystali wszyscy członkowie zespołu.

  Czytaj artykuł
 • Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli i szkół w Gminie Bolesławiec.jpeg

  Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli w Gminie Bolesławiec

  W lutym rozpoczęła się rekrutacja dzieci do przedszkoli i szkół podstawowych. Szczegółowe terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, zostały umieszczone na stronach internetowych zespołów szkolno-przedszkolnych i szkoły podstawowej.

  Czytaj artykuł
 • Śnieżne szaleństwo.jpeg

  Śnieżne szaleństwo

  To był bardzo pracowity semestr. Chyba nie było ucznia, który nie czekałby na ferie zimowe. Niektórzy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie z klas V a, V b i VI b 7 lutego wybrali się na poszukiwanie zimy do Jakuszyc. Tam, zgodnie z obietnicami, nie mogło zabraknąć utęsknionego śniegu.

  Czytaj artykuł
 • Co słychać w Radzie? Luty 2020.jpeg

  Co słychać w Radzie? Luty 2020

  W dniu 29 stycznia br. odbyło się wspólne posiedzenie Komisji stałych Rady Gminy, które poprzedziło obrady XIV Sesji Rady Gminy Bolesławiec w dniu 5 lutego 2020 r. Radni rozpatrzyli dziewięć projektów uchwał, które następnie zostały jednogłośnie podjęte na Sesji.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Ekoinfo.jpeg

  Dotacje na nowoczesne kotły i pompy ciepła. Zaproszenie na spotkanie informacyjne.

  W związku z przyznanym dofinansowaniem ze środków unijnych na projekt, którego partnerem jest Gmina Bolesławiec zapraszamy Państwa w imieniu Lidera Projektu na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom działania programu oraz możliwościom ubiegania się przez mieszkańców o granty na wymianę kotłów stałopalnych.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności