19 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Iwinach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Na zawodach Gminę Bolesławiec reprezentowały uczennice z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Trzebienia: Kaja Antos i Julia Kaszyc.

Dziewczęta rozegrały trzy mecze z zawodniczkami z ZSP Czerna, ZSP Parowa i ZSP Iwiny nie przegrywając żadnego awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej.

Finał odbył się 5 marca w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry. W zawodach brały udział reprezentacje ośmiu szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. Kaja i Julia zajęły drugie miejsce w swojej grupie i awansowały do półfinału. W meczu o III miejsce uległy nieznacznie koleżankom z ZSP Świeradów Zdrój i zajęły ostatecznie bardzo dobre IV miejsce.

Beata Sasak