Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku

Szlakiem grodów i zamków” to tytuł projektu, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniku bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka. Projekt jest kontynuacją współpracy między szkołami nawiązanej podczas poprzednich projektów. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa.

Projekt „Kreatywne przedszkola”

W ramach projektu „Kreatywne przedszkola” utworzono 43 nowych miejsc dla dzieci w wieku 3-5 lat w nowych przedszkolach w Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w  Brzeźniku, Ocicach i Żeliszowie.

Czytaj artykuł

Przebudowa starego budynku szkoły podstawowej w Brzeźniku i adaptacja na przedszkole

W ubiegłym roku Gmina Bolesławiec rozpoczęła realizację projektu pn. „Przebudowa starego budynku szkoły  podstawowej w Brzeźniku i adaptacja na przedszkole”.