Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

9 października odbyła się wycieczka w ramach projektu „Otwarty umysł, Twoją szansą na rozwój” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

• Ikona - Informacja.png

Projekt grantowy "Zdalna szkoła"

Gmina Bolesławiec od kwietnia 2020 r. rozpoczęła realizację projektu w ramach grantowego pn. Zdalna Szkoła w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

• Ikona - Informacja.png

Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

[AKTUALIZACJA 12.12.2019] Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

• WPZG-wstęp.jpeg

Wycieczka do Zielonej Góry

W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” uczniowie z Dąbrowy Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

• WEPW-Wstęp.jpeg

Wycieczka do ExploraParku w Wałbrzychu

W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” młodzież szkolna z Kraśnika Dolnego miała okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „Matematyka w przyrodzie”.

• EP-Wstęp.jpeg

Wycieczka do ExploraParku

Nowy rok szkolny to kolejne wycieczki w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Tym razem do Wałbrzycha pojechali uczniowie z Bożejowic.

• Ostrzyca.jpeg

Wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej i na Ostrzycę Proboszczowicką

W dniu 5 czerwca 2019 roku odbyła się - w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój” - wycieczka, w której uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bożejowicach.

• Wycieczka do Krasiejowa - wstęp.jpeg

Wycieczka edukacyjna do Juraparku w Krasiejowie

W dniu 24 maja 2019 roku uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ocicach uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Juraparku w Krasiejowie w ramach projektu: „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój”.

Wycieczka do ExploraParku

We wtorek 21 maja uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Wałbrzycha w ramach projektu "Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój".

• Wycieczka do Sudeckiej Zagrody - wstęp.jpeg

Wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej

Dnia 15.05.2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym uczestniczący w projekcie "Otwarty umysł - Twoją szansą na rozwój" wzięli udział w wycieczce do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie koło Świerzawy.