• Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

  Wycieczka w Karkonosze uczniów z Kruszyna

  9 października odbyła się wycieczka w ramach projektu „Otwarty umysł, Twoją szansą na rozwój” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Projekt grantowy "Zdalna szkoła"

  Gmina Bolesławiec od kwietnia 2020 r. rozpoczęła realizację projektu w ramach grantowego pn. Zdalna Szkoła w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

  [AKTUALIZACJA 12.12.2019] Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj artykuł
 • WPZG-wstęp.jpeg

  Wycieczka do Zielonej Góry

  W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” uczniowie z Dąbrowy Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry.

  Czytaj artykuł
 • WEPW-Wstęp.jpeg

  Wycieczka do ExploraParku w Wałbrzychu

  W ramach realizacji projektu „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój” młodzież szkolna z Kraśnika Dolnego miała okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „Matematyka w przyrodzie”.

  Czytaj artykuł
 • EP-Wstęp.jpeg

  Wycieczka do ExploraParku

  Nowy rok szkolny to kolejne wycieczki w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Tym razem do Wałbrzycha pojechali uczniowie z Bożejowic.

  Czytaj artykuł
 • Ostrzyca.jpeg

  Wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej i na Ostrzycę Proboszczowicką

  W dniu 5 czerwca 2019 roku odbyła się - w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój” - wycieczka, w której uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bożejowicach.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do Krasiejowa - wstęp.jpeg

  Wycieczka edukacyjna do Juraparku w Krasiejowie

  W dniu 24 maja 2019 roku uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ocicach uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Juraparku w Krasiejowie w ramach projektu: „Otwarty umysł-Twoją szansą na rozwój”.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do ExploraParku - wstęp.jpeg

  Wycieczka do ExploraParku

  We wtorek 21 maja uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Bolesławieckiej uczestniczyli w wycieczce do Wałbrzycha w ramach projektu "Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój".

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do Sudeckiej Zagrody - wstęp.jpeg

  Wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej

  Dnia 15.05.2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym uczestniczący w projekcie "Otwarty umysł - Twoją szansą na rozwój" wzięli udział w wycieczce do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie koło Świerzawy.

  Czytaj artykuł