• WYCIECZKA DOBKÓW-wstęp.jpeg

  Uczniowie z Brzeźnika na warsztatach edukacyjnych

  W ramach projektu "Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój" uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Brzeźniku uczestniczyli w warsztatach w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

  Czytaj artykuł
 • Dialog Międzynarodowy - wstęp.jpeg

  Dialog Międzynarodowy

  Medyczno-kulturowy dialog międzynarodowy”. Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej gościła czeskich uczniów ze szkoły w Frydlant w ramach projektu unijnego.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

  Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do Nadleśnictwa Świeradów.jpeg

  Wycieczka do Nadleśnictwa Świeradów

  Wycieczka do nadleśnictwa Świeradów w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

  Czytaj artykuł
 • Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój.jpeg

  Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój

  21 listopada br. w ramach projektu "Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój" odbyła się wycieczka do wrocławskiego Planetarium i Hydropolis.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do ZOO.jpeg

  Wycieczka do ZOO

  14 listopada br. w ramach realizacji projektu „Otwarty umysł - Twoją szansą na rozwój” dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym wzięły udział w zajęciach zorganizowanych na terenie wrocławskiego ZOO.

   

   

  Czytaj artykuł
 • Uczniowie z Brzeźnika gościnnie w Czechach.jpeg

  Uczniowie z Brzeźnika gościnnie w Czechach

  W ramach kontynuacji projektu Szlakiem grodów i zamków”, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny z Brzeźnika bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka, uczniowie z klasy V i VI zostali zaproszeni do Czech.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  8 nowoczesnych pracowni komputerowych w Gminie Bolesławiec

  Od maja 2016 r. Gmina Bolesławiec realizuje projekt pn. „Multimedialne szkoły. Wyposażenie w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni komputerowych    w szkołach podstawowych w Gminie Bolesławiec”.

  Czytaj artykuł
 • Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku.jpeg

  Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku

  Szlakiem grodów i zamków” to tytuł projektu, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniku bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka. Projekt jest kontynuacją współpracy między szkołami nawiązanej podczas poprzednich projektów. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa.

  Czytaj artykuł
 • Projekt „Kreatywne przedszkola”.jpeg

  Projekt „Kreatywne przedszkola”

  W ramach projektu „Kreatywne przedszkola” utworzono 43 nowych miejsc dla dzieci w wieku 3-5 lat w nowych przedszkolach w Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w  Brzeźniku, Ocicach i Żeliszowie.

  Czytaj artykuł