• Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój.jpeg

  Owarty Umysł - Twoją szansą na rozwój

  21 listopada br. w ramach projektu "Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój" odbyła się wycieczka do wrocławskiego Planetarium i Hydropolis.

  Czytaj artykuł
 • Wycieczka do ZOO.jpeg

  Wycieczka do ZOO

  14 listopada br. w ramach realizacji projektu „Otwarty umysł - Twoją szansą na rozwój” dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym wzięły udział w zajęciach zorganizowanych na terenie wrocławskiego ZOO.

   

   

  Czytaj artykuł
 • Uczniowie z Brzeźnika gościnnie w Czechach.jpeg

  Uczniowie z Brzeźnika gościnnie w Czechach

  W ramach kontynuacji projektu Szlakiem grodów i zamków”, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny z Brzeźnika bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka, uczniowie z klasy V i VI zostali zaproszeni do Czech.

  Czytaj artykuł
 • Ikona - Informacja.png

  8 nowoczesnych pracowni komputerowych w Gminie Bolesławiec

  Od maja 2016 r. Gmina Bolesławiec realizuje projekt pn. „Multimedialne szkoły. Wyposażenie w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni komputerowych    w szkołach podstawowych w Gminie Bolesławiec”.

  Czytaj artykuł
 • Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku.jpeg

  Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku

  Szlakiem grodów i zamków” to tytuł projektu, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniku bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka. Projekt jest kontynuacją współpracy między szkołami nawiązanej podczas poprzednich projektów. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa.

  Czytaj artykuł
 • Projekt „Kreatywne przedszkola”.jpeg

  Projekt „Kreatywne przedszkola”

  W ramach projektu „Kreatywne przedszkola” utworzono 43 nowych miejsc dla dzieci w wieku 3-5 lat w nowych przedszkolach w Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w  Brzeźniku, Ocicach i Żeliszowie.

  Czytaj artykuł
 • Przebudowa starego budynku szkoły podstawowej w Brzeźniku i adaptacja na przedszkole.jpeg

  Przebudowa starego budynku szkoły podstawowej w Brzeźniku i adaptacja na przedszkole

  W ubiegłym roku Gmina Bolesławiec rozpoczęła realizację projektu pn. „Przebudowa starego budynku szkoły  podstawowej w Brzeźniku i adaptacja na przedszkole”.

  Czytaj artykuł