• WYCIECZKA DOBKÓW-wstęp.jpeg

Uczniowie z Brzeźnika na warsztatach edukacyjnych

W ramach projektu "Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój" uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Brzeźniku uczestniczyli w warsztatach w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Dialog Międzynarodowy

Medyczno-kulturowy dialog międzynarodowy”. Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej gościła czeskich uczniów ze szkoły w Frydlant w ramach projektu unijnego.

• Ikona - Informacja.png

Informacja o projekcie „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

Gmina Bolesławiec od września 2018 roku realizuje projekt pn. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Wycieczka do Nadleśnictwa Świeradów

Wycieczka do nadleśnictwa Świeradów w ramach projektu pt. „Otwarty umysł – Twoją szansą na rozwój”.

Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój

21 listopada br. w ramach projektu "Otwarty Umysł - Twoją szansą na rozwój" odbyła się wycieczka do wrocławskiego Planetarium i Hydropolis.

Wycieczka do ZOO

14 listopada br. w ramach realizacji projektu „Otwarty umysł - Twoją szansą na rozwój” dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym wzięły udział w zajęciach zorganizowanych na terenie wrocławskiego ZOO.

Uczniowie z Brzeźnika gościnnie w Czechach

W ramach kontynuacji projektu Szlakiem grodów i zamków”, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny z Brzeźnika bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka, uczniowie z klasy V i VI zostali zaproszeni do Czech.

• Ikona - Informacja.png

8 nowoczesnych pracowni komputerowych w Gminie Bolesławiec

Od maja 2016 r. Gmina Bolesławiec realizuje projekt pn. „Multimedialne szkoły. Wyposażenie w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni komputerowych    w szkołach podstawowych w Gminie Bolesławiec”.

Uczniowie z Czech gościli w Brzeźniku

Szlakiem grodów i zamków” to tytuł projektu, w którym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniku bierze udział wraz ze szkołą z Mniszka. Projekt jest kontynuacją współpracy między szkołami nawiązanej podczas poprzednich projektów. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa.

Projekt „Kreatywne przedszkola”

W ramach projektu „Kreatywne przedszkola” utworzono 43 nowych miejsc dla dzieci w wieku 3-5 lat w nowych przedszkolach w Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w  Brzeźniku, Ocicach i Żeliszowie.